PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, KONSULTACJE PROJEKTOWE I WIZUALIZACJE. KIM JESTEŚMY I CZYM TAK WŁAŚCIWIE SIĘ ZAJMUJEMY?

 

Jesteśmy zgranym teamem dwóch  chłopaków, którzy kompletnie zmienili swoje życie i postawili wszystko na jedną kartę, żeby móc zajmować się projektowaniem wnętrz, designem i architekturą.

Dawniej filmowcy, pracujący w telewizjach, internetach, przy teledyskach, reklamach i innych dziwactwach. Od jakiegoś czasu zapaleńcy, którzy chcą zmienić przestrzeń wokół siebie. Kochamy zmiany i z ogromną chęcią pomożemy Ci w zmianie Twojej przestrzeni do życia 😉

„My” czyli kto? 

ADAM – Dawniej reżyser i scenarzysta. Dziś projektowanie wnętrz to jego nowe życie 😉 Uwielbia tworzyć, ma duszę prawdziwego konstruktora i wizjonera. Inspiruje i zaraża wszystkich dookoła pozytywną energią. Jego ulubioną zabawką w dzieciństwie były klocki LEGO (hmm… nadal są). Miłośnik piękna. Uwielbia otaczać się ciekawymi ludźmi.

TOMEK – Mistrz światła i pięknych kadrów, pasjonat najlepszej fotografii i człowiek, na którym zawsze można polegać. Złoty chłopak 😉 W FIUUdesign zajmuje się wizualizacjami. Jest piekielnie drobiazgowy i drąży, dopóki nie znajdzie najlepszego rozwiązania. Uwielbia pracę z drewnem – ma duszą prawdziwego stolarza.

W naszej pracy wykorzystujemy ogrom doświadczenia, które zdobyliśmy we wcześniejszych zawodach. Czerpiemy garściami z teorii kompozycji i optyki, psychofizjologii widzenia i inscenizacji, psychologii koloru i dramaturgii przestrzeni. Uczymy się od najlepszych scenografów, autorów zdjęć i magików od światła. I oczywiście od najlepszych architektów 😉

Zobacz, co konkretnie możemy Ci zaoferować.

 

Facebook
Instagram